Setři světlem - rekonstrukce osvětlení - LED technologie

Venkovní prostory, veřejné osvětlení - rekonstrukce elektroinstalace, LED technologie

Rekonstrukce elektrických rozvodů, LED osvětlení, panelové, bytové a rodinné domy

Titulní stránka   .

Venkovní prostory
veřejné osvětlení

Venkovní a veřejné osvětlení je řešeno individuelně dle požadavků zákazníka s použitím nejmodernějších úsporných technologií a jejich kombinací , které splňují veškeré platné normy.

Tyto technologie zaručují úsporný a efektivní způsob osvětlení venkovních, veřejných ploch, pozemních komunikací atd. Výhodou těchto technologií je možnost instalace na stávající sloupy osvětlení. Osazením moderními LED svítidly docílíme úsporu o 50 i více %. Použitá světla vyhovují případně i pro kamerové systémy. Další výhodou je možnost směrování toku světla potřebným směrem a tím docílit dalších úspor.

Pro obce a města nabízíme výměnu pouličních svítidel za LED zdroje. V rámci této činnosti jsme schopni schopni:

1. Na základě stávajícího stavu zpracovat nabídku na rekonstrukci obecního osvětlení.

2. Spočítání úspor při novém svícení včetně délky doby návratnosti.

3. Realizace díla - výměna světelných zdrojů na stožárech, případně instalace nových stožárů, elektrorozvody.

4. Zajištění financování projektu rekonstrukce osvětlení

Pro realizace výměny veřejného osvětlení pro města a obce dodáváme LED svítidla sLamp od renomovaného českého výrobce Snaggi. SLamp je ideální pro venkovní veřejné osvětlení. Základem výrobku jsou japonské komponenty, kompletace pak probíhá v České republice, čímž je zaručena precizní kvalita výrobku. Ulice osvětlené LED svítidly sLamp jsou již na první pohled jiné, než jsme zvyklí vídat při tradičním osvětlení sodíkovými výbojkami. Konstrukce a provedení s Lamp poskytuje velmi vysoký světelný tok, který je pomocí optických čoček usměrňován pouze na místa, která mají být osvětlena, tzn. vozovka, chodník. LED svítidlo je osazeno japonskými čipy Nichia, které poskytují nadstandardně vysoký světelný výkon při nízkém příkonu. Standardně se obce osazují LED svítidly sLamp o příkonu 24W - 31W, které poskytují světelný tok o intenzitě 3110 lm - 4415 lm ( dle provedení svítidla ) při teplotě barvy 5000 K. SLamp můžeme dodat vč. elektronické regulace intenzity osvětlení, čímž se dále zvyšují úspory za el. energii. Záruka na výrobek, vč. záruky na pokles svítivosti je u sLamp 5 let.

V případě zájmu o zpracování nabídky na rekonstrukci osvětlení ve vaší obci / městě, vč, propočtu návratnosti investic jsme vám k dispozici.  

Pro stavební firmy nabízíme zpracování nabídky na subdodávku VO včetně rozpočtu. Pokud je ze strany investora nebo projektanta požadavek na dodávku jiného typu LED svítidla VO, jsme schopni provést realizaci přesně dle zadání

 

 

SERVIS

Hlášení poruch

Neváhejte a ptejte se našich odborníků

561 200 421

info@setrisvetlem.cz

Kontakt

Šetři světlem s.r.o.
Komenského nám. 141
67401 Třebíč

561 200 420

Šetři světlem s.r.o.

Komenského nám. 141
Třebíč 67401
<< mapa zde >>

t: +420 561 200 420-1
e: info@setrisvetlem.cz

IČ: 29208041
DIČ: CZ29208041