Setři světlem - rekonstrukce osvětlení - LED technologie

Šetři světlem s.r.o. - prodej LED osvětlení rekonstrukce světlo úspora

Rekonstrukce elektrických rozvodů, LED osvětlení, panelové, bytové a rodinné domy

Titulní stránka   Ostatní info   O nás a naší historii

Šetři světlem s.r.o. - LED osvětlení

 

Společnost Šetři světlem s.r.o. byla založena v roce 2009. Jak už sám napovídá název společnosti, naše činnost byla již od počátku zaměřena na LED technologie.

Hlavním směrem činnosti firmy bylo implementování LED technologie do systému světelných rozvodů v objektech. Vyvinuli jsme zcela unikátní systém LED osvětlení bytových a panelových domů, který je plně automatizovaný a vysoce efektivní. Naše činnost byla na základě poptávky zákazníků rozšířena i o rekonstrukci elektrických rozvodů, rozvodných skříní, montáže domovních telefonních a zvonkových ústředen a kamerové systémy. Dodáváme LED osvětlení a systémy jak pro domácnosti, rodinné a bytové domy, tak i pro komerční prostory jako jsou administrativní budovy, obchodní, výrobní a skladové prostory.

V současné době již naše společnost dokáže svým zákazníkům a odběratelům nabídnout komplexní služby v oblasti elektrických, světelných, komunikačních a monitorovacích systémů. Počínaje posouzením stavu, zpracování nabídky řešení, zajištění projektové dokumentace, vyřízení povolení až po profesionální realizaci zakončenou revizí, uvedením do provozu a zajištěním záručního a pozáručního servisu.

Naším cílem je najít vždy pro zákazníka to nejlepší řešení a poskytnout mu komplexní obchodní a realizační služby.

Od roku 2015 jsme otevřeli velkoobchod s LED svítidly. Dodáváme nyní LED svítidla jak do obchodní sítě, tak i elektromontážním firmám.

 

 

 

SERVIS

Hlášení poruch

Neváhejte a ptejte se našich odborníků

561 200 421

info@setrisvetlem.cz

Kontakt

Šetři světlem s.r.o.
Komenského nám. 141
67401 Třebíč

561 200 420

Šetři světlem s.r.o.

Komenského nám. 141
Třebíč 67401
<< mapa zde >>

t: +420 561 200 420-1
e: info@setrisvetlem.cz

IČ: 29208041
DIČ: CZ29208041