Setři světlem - rekonstrukce osvětlení - LED technologie

Elektronické požární systémy - Šetřisvětlem, s.r.o. Třebíč

Rekonstrukce elektrických rozvodů, LED osvětlení, panelové, bytové a rodinné domy

Titulní stránka   Elektronické systémy   Elektronické požární systémy

Elektronické požární systémy

V oblasti požární ochrany nabízíme řešení od malých prostor ( byty, rodinné domy ), přes středně velké ( bytové domy, obchody, kanceláře, sklady ), až po velké objekty ( průmyslové podniky a areály ). Dodáváme a montjeme EPS od renomovaného německého výrobce JOB Detectomat. Tato značka EPS zaručuje tu nejvyšší kvalitu provedení a splnění všech norem.

Požární detektory jsou součástí komplexního zabezpečení budovy. Detektory mohou být autonomní nebo součástí rozsáhlejšího detekčního systému, připojené na poplachovou ústřednu buď systému PZTS nebo přímo systému EPS. Včasná detekce požárně nebezpečné situace tímto automatickým systémem může zabezpečit rychlou a účinnou ochranu proti požáru.

  • Opticko kouřové detektory - reagují na drobné částice kouře v ovzduší, které vyhodnotí optika detektoru
  • Detektory tepelné - reagují na prudký vzestup teploty v místnosti
  • Detektory tepelné a opticko kouřové - tvoří kombinaci obou zmíněných detektorů

Autonomní detektory:

Instalace autonomních požárních detektorů je rychá a spolehlivá, nevyžaduje žádnou kabeláž.
Opticko kouřové: napájení 9V baterie, její životnost je minimálně 1 rok, signalizace optická i akustická 85dB, velikost 100 x 51 mm, možnost instalovat detektor do podhledu.K detektoru lze doplnit obousměrný radiový modul, který zajišťuje synchronizaci poplachu (při poplachu jednoho hlásiče houkají všechny). Vhodné pro instalaci do vzdálenějších místností (garáže, dílny).

Detektory pro EZS:

Detektory určené pro připojení k zabezpečovací ústředně. Požární detektor zajistí detekci a ústředna signalizaci poplachového stavu. Provedení: samoresetovací patice, velikost 100 x 51 mm, možnost instalace detektoru do podhledu. Detektory opticko-kouřové: detekční plocha 80m2. Detektory tepelné a opticko-kouřové + tepelné (kombinované): detekční plocha 20 m2.

Bezdrátový systém EPS:

V případě, že nelze realizovat pokládku kabelů k požárnímm detektorům, je možné použít bezdrátový systém EPS. Montáž je snadná a rychlá. Tento systém lze s výhodou nasadit v památkově chráněných budovách, kostelech, muzeích nebo v budovách, kde je nutno instalovat systém EPS dodatečně.

Certifikovaný systém požární ochrany s možností ovládání dalších požárně bezpečnostních zařízení.
Montáž a provoz probíhá dle požadavků Vyhlášek a norem. Certifikovaný systém požární ochrany s možností ovládání dalších požárně bezpečnostních zařízení jako hašení, evakuační systémy, ovládání technologie apod. Veškeré komponenty splňují požadavky platných norem a vyhlášek požární ochrany v ČR.

 

SERVIS

Hlášení poruch

Neváhejte a ptejte se našich odborníků

561 200 421

info@setrisvetlem.cz

Kontakt

Šetři světlem s.r.o.
Komenského nám. 141
67401 Třebíč

561 200 420

Šetři světlem s.r.o.

Komenského nám. 141
Třebíč 67401
<< mapa zde >>

t: +420 561 200 420-1
e: info@setrisvetlem.cz

IČ: 29208041
DIČ: CZ29208041