Setři světlem - rekonstrukce osvětlení - LED technologie

Elektronické systémy - alarmy, zabezpečovací, požární a kamerové systémy - Šetřisvětlem, s.r.o. Třebíč

Rekonstrukce elektrických rozvodů, LED osvětlení, panelové, bytové a rodinné domy

Titulní stránka   Elektronické systémy

Elektronické systémy

Elektronické zabezpečovací systémy

Navrhujeme a realizujeme montáž ESZ jak pro malé objekty ( byty, rodinné domy, garáže chaty, chalupy ), tak i pro průmyslové objekty ( kanceláře, obchody, sklady, výrobní haly, apod. ). Využíváme k tomu systémy kanadské firmy PARADOX, což je jeden z největších dodavatelů této technologie ve světě. Výrobky PARADOX v sobě spojují nejvyšší kvalitu, technickou dokonalost, vysokou variabilitu a dlouhou tradici. Díky tomu jsme schopni zákazníkům nabídnout to nejlepší řešení přímo na míru.Více informací zde.

Elektronické požární systémy

Naše společnost je dodavatelem elektronických protipožárních systémů, které jsou vhodné od bytů, přes rodinné a bytové domy až po zabezpečení průmyslových objektů. Vyspělá technologie EPS dokáže dobře zabezpečit střežený objekt a v případě požáru eliminovat škody na minimum. Více informací zde.

Kamerové systémy

Navrhujeme a dodáváme kompletní program kamerových systémů, které dokáží zabezpečit váš majetek proti krádežím a vandalismu. Ve spojení se záznamovým zařízením pro uchovávání záznamu a online přístupem přes internet budete mít vaše prostory a majetek pod neustálým dohledem. Více informací zde.

 

SERVIS

Hlášení poruch

Neváhejte a ptejte se našich odborníků

561 200 421

info@setrisvetlem.cz

Kontakt

Šetři světlem s.r.o.
Komenského nám. 141
67401 Třebíč

561 200 420

Šetři světlem s.r.o.

Komenského nám. 141
Třebíč 67401
<< mapa zde >>

t: +420 561 200 420-1
e: info@setrisvetlem.cz

IČ: 29208041
DIČ: CZ29208041