Setři světlem - rekonstrukce osvětlení - LED technologie

Rekonstrukce zvonků a domovních telefonů, videotelefony

Rekonstrukce elektrických rozvodů, LED osvětlení, panelové, bytové a rodinné domy

Titulní stránka   Bytové domy   Společné prostory panelových a bytových domů   Rekonstrukce zvonků a domovních telefonů

Rekonstrukce zvonků,
domovní telefony a videotelefony

Abychom byli schopni našim zákazníkům nabídnout kompletní rekonstrukci všech rozvodů, tak vedle světel a elektriky nabízíme také výměnu / montáž nového zvonkového, komunikačního a přístupového systému.

Naše společnost je v této oblasti partnerem firmy Czechphone, která je výrobcem domovních telefonů, videotelefonů, interkomů, domovních zvonků a přístupových systémů. Nabízíme kompletní sortiment této společnosti a naši pracovníci jsou odborně proškoleni pro montáž a servis této techniky.

Dvoudrát s tlačítkovým tablem nebo s kódovou klávesnicí

Nový systém zapojení domácích telefonů po dvou vodičích reprezentuje současný trend audio komunikace pro více uživatelů. Je proto vhodný pro většinu panelových domů s celkovým počtem uživatelů nepřesahující 250. Systém splňuje náročné evropské standardy. Mezi významné vlastnosti, které zvyšují atraktivitu tohoto systému, bezpochyby patří kromě současného designu, také vysoký stupeň ochrany před vnějším mechanickým poškozením a v neposlední řadě jednoduchý způsob instalace.

Digitální systém AUDIO nebo AUDIO+VIDEO

Nový DIGITÁLNÍ systém zapojení je výsledkem několikaletého vývoje zcela nového systému pro všechny typy zapojení. Od jednoduchých sad pro méně než 4 účastníky až po rozsáhlá řešení s přístupovými systémy, napojením na zabezpečovací systémy a počtem účastníků až 250.

 

 

 

SERVIS

Hlášení poruch

Neváhejte a ptejte se našich odborníků

561 200 421

info@setrisvetlem.cz

Kontakt

Šetři světlem s.r.o.
Komenského nám. 141
67401 Třebíč

561 200 420

Šetři světlem s.r.o.

Komenského nám. 141
Třebíč 67401
<< mapa zde >>

t: +420 561 200 420-1
e: info@setrisvetlem.cz

IČ: 29208041
DIČ: CZ29208041