Původní osvětlení ve společných částech panelových a bytových domů již neodpovídá požadavkům dnešní doby. Starý systém je v domech s přístupem denního světla konstruován tak, že se stiskem spínače najednou rozsvítí světla v celém domě. Svítidla jsou většinou osazena nehospodárnými žárovkami, úroveň osvětlení neodpovídá dnešním hygienickým normám a hledání spínacího tlačítka v tmavé chodbě při vstupu do chodby je z uživatelského komfortu také nevhodné. U uzavřených bytových domů bez přístupu denního světla je situace ještě horší, tam je původní světelný systém konstruován jako trvalé svícení, většinou zářivkovými svítidly. Kabeláž je v těchto případech původní hliníková, která již také neodpovídá dnešnímu standardu.
Nabízíme našim zákazníkům řešení. Naše společnost vytvořila projekt rekonstrukce osvětlení chodeb a společných prostor panelových a bytových domů STL. Systém osvětlení STL je plně automatický a využívá technologie LED svítidel s kombinací pohybových senzorů a modulů nouzového osvětlení. Pro systém STL si naše společnost nechává vyrábět speciální chodbová LED svítidla, která kromě výkonného světelného panelu disponují i velmi rychlým 3 detektorovým RF pohybovým senzorem a modulem nouzového svícení s vlastním záložním zdrojem. Tato svítidla naše společnost distribuuje na český trh pod obchodním označením STL ( Save to Light ).
Pokud se rozhodnete pro náš osvětlovací systém, získáte pro váš dům moderní osvětlovací soustavu, která z energetického hlediska výrazně sníží náklady na elektrickou energii a díky použité technologii dokonale osvětlí vaše chodby. Celý systém zajišťuje maximální uživatelský komfort, tzn. že je bezobslužný, rozsvěcují se pouze svítidla v zónách pohybu a v případě výpadku napájení zajistí nouzové osvětlení prostor po dobu min. 1 hodiny.
Světelný systém STL vykazuje velmi vysokou spolehlivost, díky tomu si můžeme dovolit poskytnout nadstandardní záruku v trvání 48 měsíců. Samozřejmostí je v případě potřeby poskytování rychlého záručního i pozáručního servisu.