Každý panelový nebo bytový dům je vybaven zvonkovým systémem, který slouží k dorozumívání mezi návštěvníkem u vchodu do domu a uživateli bytových jednotek. Zvonkové systémy jsou opatřeny funkcí dálkového otevírání vchodových dveří, které umožňuje vpuštění návštevníka do domu. Pokud je na vašem domě nainstalovaný starý zvonkový systém ( většinou typu Tesla ), který již není příliš spolehlivý, máme pro Vás řešení.

Nainstalujeme do vašeho domu moderní systém v provedení video nebo audio, včetně dálkového ovládání otevírání vchodových dveří a bezkontaktního přístupu do domu pomocí RFID bezkontaktních čipů. Nové systémy domovních telefonů jsou již dnes instalovány dvěma vodiči, tím se zbavíte svazku starých zvonkových kabelů, které byly příčinou častých oprav při zlomení vodiče.

Jsme obchodní partneři renomovaného českého výrobce zvonkových systémů Czechphone. Výrobky firmy Czechphone se vyznačují velmi kvalitním, zpracováním, vyspělou technologií a pěkným designem. Přitom jsou uživatelsky velmi jednoduché a srozumitelné. Zvonkové tablo nerezové v antivandal provedení. Jsme schopni nabídnout různé varianty, dle počtu účastníků, druhu instalace, druhu ovládání ( jednotlivé jmenovky nebo klávesnice ) a typu provedení ( audio, video, přístupový systém ). Systém může disponovat i inteligentími moderními technickými  " vychytávkami" typu automatické přivolání výtahu při vstupu do domu, editace jmenovek obyvatel bytového domu bezkontaktně pomocí aplikace v mobilním telefonu, apod. Videotelefony umožňují každému účastníku na bytové stanici komunikovat s návštěvníkem i prostřednictvím video přenosu. 

Zvonkové systémy Czechphone si svou kvalitou, vyspělými funkcemi a dobrou cenou dokázaly zajistit velmi vysokou oblíbenost u investorů a staly jedním z nejvíce instalovaných zvonkových systémů v České republice.

Přicházíte k hlavním domovním dveřím, v rukou nesete tašky s nákupem a najednou musíte vytáhnout svazek s klíči a hledat ten správný? S touto situací se setkáváme každý z nás den co den.

Náš přístupový RFID systém tento problém odstraní, Váš elektrický dveřní zámek napojíme na nainstalovanou čtečku RFID čipů a každý uživatel, který bude mít přidělen RFID přívěšek, ho jednoduše přiblíží ke čtečce, která dá impuls dveřnímu zámku a dveře se otevřou. Systém je bezkontaktní, RFID přívěšek můžete mít na kroužku s klíči, v peněžence nebo kdekoliv jinde. Stačí se jen přiblížit ke čtečce a dveře se samy otevřou. Tento systém je naprosto spolehlivý, RFID čipy jsou velmi odolné vůči poškození, nemusíte je nijak chránit. Svůj čip může vlastnit každý obyvatel domu, administrace nových čipů do systému je velmi jednoduchá a zvládne ji kdokoliv, kdo bude pověřen jejich správou.

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Rozumím