Jsme zavedená elektromontážní společnost se specializací na rekonstrukce a instalace elektro rozvodů v panelových a bytových domech. Za dobu od vzniku naší společnosti v roce 2010 jsme se poctivou prací stali uznávanou firmou v oboru a v současné době patříme mezi přední elektromontážní společnosti se specializací na bytové domy v ČR. Mimo to naše společnost pravidelně účastní v tendrech o veřejné zakázky. V této oblasti jsme také úspěšní a máme za sebou již mnoho realizaci elektr instalací v průmyslových, skladových administrativních a jiných objektech.  Obrázek o dříve realizovaných akcích si můžete udělat v sekci Reference. Vzhledem ke stále většímu objemu poptávek a zakázek rozšiřujeme provozní kapacitu a přijímáme nové zaměstnance. Odvádíme profesionální práci pro své zákazníky, při tom si ale i velmi vážíme zaměstnanců, kterým chceme poskytovat ty nejlepší podmínky pro výkon jejich práce. Měsíční mzda našich elektrikářů se pohybuje nad republikovým průměrem a  ve většině případů převyšuje mzdu jiných zaměstnavatelů v tomto regionu. Není to ale zadarmo, vyžadujeme od našich pracovníků plné nasazení a maximální využití pracovní doby. Práce musí být odvedena a při tom dbáme samozřejmě i na vysokou kvalitu. Zakázky soutěžíme v rámci celé republiky, takže je to také o dojíždění. Není to pro každého elektrikáře, kdo chce být každý den brzy doma, bude se muset poohlédnout po jiné firmě a zároveň slevit z finančních požadavků na mzdu. Pracovníky si pečlivě vybíráme, držíme se zásady, že pracovní kolektiv je tak silný, jak jeho nejslabší článek, proto jsou u nás velmi kvalitní pracovníci.  A k tomu nabízíme spoustu dalších benefitů. Pokud tedy přemýšlíte o změně zaměstnání, jste pracovitý a chcete si vydělávat dobrou mzdu, jste ve správnou chvíli na správném místě. Rádi se s Vámi potkáme  a přivítáme Vás v našem kolektivu.  Využijte této příležitosti !

V současné době nabízíme tyto volné pracovní pozice:

Elektrikář

Elektrikář - vedoucí montážní skupiny

(nabídky jsou platné po dobu zveřejnění)

Elektrikář

Náplň práce:

  • Instalace a opravy elektro rozvodů (silnoproud i slaboproud) v bytových domech, průmyslové elektro instalace. Realizujeme zakázky na území ČR, do bližších lokalit se denně dojíždí z Třebíče, ve vzdálenějších lokalitách je přes týden zajištěno. Jedná se o celoroční práci převážně uvnitř budov - v teplém a suchém prostředí. Standardní pracovní týden je od pondělí do pátku, ve vzdálenějších lokalitách s ubytováním lze pracovat ve 4 denním týdenním režimu, pokud se pracovní směny nastaví tak, aby byla odvedena práce ve stejném objemu, jako za celý týden.

Požadujeme:

  • Vzdělání: vyučen v oboru elektro, SO v oboru elektro nebo ÚSO s maturitou v oboru elektro.
  • Platná vyhl. 50/1978 Sb., min. §6 nebo vyšší.
  • Praxe v oboru podmínkou. U absolventů pak bude rozhodovat šikovnost a přístup k práci.
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
  • Ochotu pracovat v týmu, vysoké pracovní nasazení, ochotu dojíždět za prací, samostatnost,  pečlivost při práci, učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • Práce v úkole, která zaručuje nadprůměrnou mzdu.
  • 13. a 14. mzda ( vyplácena v 6. a 12. měsíci).
  • Cestovní náhrady / stravné.
  • Dovolená v délce 5 týdnů.
  • Příspěvek na penzijní spoření.
  • Školení a vzdělávání - profesní růst.
  • Jistota zaměstnání - zázemí stabilní společnosti.
  • Práce v týmovém kolektivu, v dobré atmosféře, kde nám záleží na každém zaměstnanci.

Kontakt pro uchazeče o zaměstnání:  Vladimír Cholava, tel.: 777 839 009, email: info@setrisvetlem.cz

  • Vedoucí montážní skupiny má na starosti partu 3-5 elektrikářů na přidělené zakázce a odpovídá za průběh zakázky. Organizuje pracovní činnosti, úkoluje podřízené pracovníky, zodpovídá za kvalitu provedené montáže, hlídá časový harmonogram. Kontroluje pracovníky, sleduje efektivitu, samostatně rozhoduje. Navrhuje odměny pro pracovníky, vede stavební deník, zaznamenává změny, provádí reporting, komunikuje s investorem, účastní se kontrolních dnů. Má na starosti materiál, nářadí a nástroje na zakázce.

Požadujeme:

  • Vzdělání  v oboru elektro.
  • Platná vyhl. 50/1978 Sb. min. §7
  • Praxe v oboru podmínkou.
  • Praxe ve vedení pracovníků velkou výhodou.
  • Znalost materiálů a pracovních postupů, čtení technických výkresů.
  • Komunikativnost, samostatnost, přirozená autorita.
  • Schopnost vést tým pracovníků.
  • Psychická odolnost, schopnost řešit úkoly a samostatně rozhodování.
  • Řidičský průkaz sk. B je nutností pro řízení přiděleného vozidla.

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání u zavedené certifikované společnosti.
  • Nadprůměrnou mzdu s prémiovou složkou, 35 - 40 000 Kč.
  • Služební vozidlo.
  • Firemní telefon s neomezeným tarifem.
  • Odborná školení, profesní růst.

Kontakt pro uchazeče o zaměstnání: Vladimír Cholava, tel.: 777 839 009, email: info@setrisvetlem.cz