Jsme zavedená elektromontážní společnost se specializací na rekonstrukce a instalace elektro rozvodů v panelových a bytových domech. Za dobu od vzniku naší společnosti v roce 2010 jsme se poctivou prací stali jedničkou v oboru a v současné době jsme patříme mezi přední elektromontážní společnosti se specializací na bytové domy v ČR. Obrázek o dříve realizovaných akcích si můžete udělat v sekci Reference. Vzhledem ke stále většímu objemu poptávek a zakázek jsme nuceni rozšiřovat i provozní kapacity a přijímat nové kolegy - zaměstnance. Pokud tedy přemýšlíte o změně zaměstnání, jste ve správnou chvíli na správném místě.  U naší společnosti najdete stabilní zaměstnání v dobrých podmínkách za nadstandarní ohodnocení. Ozvěte se nám, rádi se s Vámi setkáme.

V současné době nabízíme tyto volné pracovní pozice:

Provozní elektrikáři

Náplň práce:

  • Instalace a opravy elektro rozvodů (silnoproud i slaboproud) v bytových a panelových domech. Realizujeme zakázky na území ČR, do bližších lokalit se denně dojíždí z Třebíče, ve vzdálenějších lokalitách je přes týden zajištěno ubytování hotelového typu. Jedná se o celoroční práci uvnitř budov - v teplém a suchém prostředí.

Požadujeme:

  • Vzdělání: vyučen v oboru elektro, SO v oboru elektro nebo ÚSO s maturitou v oboru elektro.
  • Platná vyhl. 50/1978 Sb., min. §5 nebo vyšší.
  • Praxe v oboru výhodou, ale ne podmínkou. Absolventy po vyučení zaučíme.
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
  • Ochotu pracovat v týmu, dojíždět za prací, odvádět kvalitní práci, učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti, jistota zaměstnání.
  • Práce v týmovém kolektivu, v dobré atmosféře, kde nám záleží na každém zaměstnanci.
  • Měsíční mzda závislá na kvalifikaci, zkušenostech a odvedené práci (průměrná mzda na této pozici je přes 30 000 Kč).
  • Prémiová složka může navýšit mzdu nad uvedený průměr.
  • Pracovní doba 8,5 hod. denně.
  • Cestovní náhrady, stravenky.
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní spoření.
  • Firemní telefonní číslo (SIM ) je možné používat i k soukromým účelům.
  • Možnost vzdělávání formou školení a certifikací.
  • Možnost účastnit se pravidelně pořádaných firemních akcí pro zaměstnance.

 Nabídka této pracovní pozice je platná od 24.9.2020 - nástup možný ihned.

Kontakt pro uchazeče o zaměstnání:  Ing. Horák, tel.: 603 862 002, email: info@setrisvetlem.cz

Vedoucí skupiny elektrikářů - mistr

  • Vedení skupiny elektrikářů (cca. 4 pracovníci) na konkrétní přidělené zakázce. V pracovní náplni je seznámení se ze zakázkou a dokumentací, fasování materiálu, řízení činností na zakáce, rozdělení práce elektrikářům, dohled nad prací, odpovědnost za kvalitu rozsah prací a dobu realizace, komunikace s manažerem zakázek, koordinace, reporting. Na této pozici se klade důraz na odborné znalosti v oblasti elektro, schopnost dobře vést pracovníky a odpovědnost za kvalitně provedenou práci. Dohled nad dodržováním pracovních a bezpečnostních norem, dohled nad pracovní činností svých pracovníků.

Požadujeme:

  • Vzdělání: vyučen v oboru elektro, SO v oboru elektro, ÚSO s maturitou v oboru elektro.
  • Platná vyhl. 50/1978 Sb. min. § 8.
  • Praxe v oboru min.5 let podmínkou, praxe ve vedení zaměstnanců velkou výhodou.
  • Znalost pracovních postupů v oblasti silnoproudu / slaboproudu.
  • Znalost čtení technickédokumentace.
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Komunikativnost, schopnost vysvětlit a ukázat pracovníkům montážní postupy.
  • Schopnost řídit tým pracovníků a plnit s nimi zadané úkoly.
  • Flexibilitu, ochotu cestovat na zakázky v rámci ČR

Nabízíme:

  • Práce v dobrém kolektivu, týmová práce.
  • Plná podpora vedení a technických pracovníků pro plnění pracovních úkolů.
  • Know how firmy v postupech a systémech, se kterými se pracuje.
  • Kvalitní profi nářadí a vybavení pro pracovníky.
  • Měsíční mzda závislá na splnění úkolů ( průměrná mzda se pohybuje  kolem 38 000 Kč ).
  • Prémiová složka - může navýšit průměrnou mzdu.
  • Pracovní doba 8,5 h. denně.
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření.
  • Služební vozidlo s možností využívat i pro osobní potřebu.
  • Mobilní telefon.
  • Profesní vzdělávání a proškolování.
  • Možnost kariérního postupu ve firmě.

Nabídka této pracovní pozice je platná od 25. 9. 2020 - nástup možný po dohodě.

Kontakt pro zájemce o zaměstnání: Ing. Horák, tel: 603 862 002, email: info@setrisvetlem.cz.