Jsme zavedená elektromontážní společnost se specializací na rekonstrukce a instalace elektro rozvodů v panelových a bytových domech. Za dobu od vzniku naší společnosti v roce 2010 jsme se poctivou prací stali uznávanou firmou v oboru a v současné době patříme mezi přední elektromontážní společnosti se specializací na bytové domy v ČR. Mimo to naše společnost pravidelně účastní v tendrech o veřejné zakázky. V této oblasti jsme také úspěšní a máme za sebou již mnoho realizaci elektr instalací v průmyslových, skladových administrativních a jiných objektech.  Obrázek o dříve realizovaných akcích si můžete udělat v sekci Reference. Vzhledem ke stále většímu objemu poptávek a zakázek rozšiřujeme provozní kapacitu a přijímáme nové zaměstnance. Odvádíme profesionální práci pro své zákazníky, při tom si ale i velmi vážíme zaměstnanců, kterým chceme poskytovat ty nejlepší podmínky pro výkon jejich práce. Měsíční mzda našich elektrikářů se pohybuje nad republikovým průměrem a  ve většině případů převyšuje mzdu jiných zaměstnavatelů v tomto regionu. Není to ale zadarmo, vyžadujeme od našich pracovníků plné nasazení a maximální využití pracovní doby. Práce musí být odvedena a při tom dbáme samozřejmě i na vysokou kvalitu. Zakázky soutěžíme v rámci celé republiky, takže je to také o dojíždění. Není to pro každého elektrikáře, kdo chce být každý den brzy doma, bude se muset poohlédnout po jiné firmě a zároveň slevit z finančních požadavků na mzdu. Pracovníky si pečlivě vybíráme, držíme se zásady, že pracovní kolektiv je tak silný, jak jeho nejslabší článek, proto jsou u nás velmi kvalitní pracovníci.  A k tomu nabízíme spoustu dalších benefitů. Pokud tedy přemýšlíte o změně zaměstnání, jste pracovitý a chcete si vydělávat dobrou mzdu, jste ve správnou chvíli na správném místě. Rádi se s Vámi potkáme  a přivítáme Vás v našem kolektivu.  Využijte této příležitosti !

V současné době nabízíme tyto volné pracovní pozice:

Elektrikář

Náplň práce:

  • Instalace a opravy elektro rozvodů (silnoproud i slaboproud) v bytových domech, průmyslové elektro instalace. Realizujeme zakázky na území ČR, do bližších lokalit se denně dojíždí z Třebíče, ve vzdálenějších lokalitách je přes týden zajištěno. Jedná se o celoroční práci převážně uvnitř budov - v teplém a suchém prostředí. Standardní pracovní týden je od pondělí do pátku, ve vzdálenějších lokalitách s ubytováním lze pracovat ve 4 denním týdenním režimu.

Požadujeme:

  • Vzdělání: vyučen v oboru elektro, SO v oboru elektro nebo ÚSO s maturitou v oboru elektro.
  • Platná vyhl. 50/1978 Sb., min. §6 nebo vyšší.
  • Praxe v oboru podmínkou. U absolventů pak bude rozhodovat šikovnost a přístup k práci.
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
  • Ochotu pracovat v týmu, vysoké pracovní nasazení, ochotu dojíždět za prací, samostatnost,  pečlivost při práci, učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 34 000 Kč.
  • 13. a 14. mzda ( vyplácena v 6. a 12. měsíci).
  • Cestovní náhrady / stravné.
  • Dovolená v délce 5 týdnů.
  • Příspěvek na penzijní spoření.
  • Školení a vzdělávání - profesní růst.
  • Jistota zaměstnání - zázemí stabilní společnosti.
  • Práce v týmovém kolektivu, v dobré atmosféře, kde nám záleží na každém zaměstnanci.

Kontakt pro uchazeče o zaměstnání:  Vladimír Cholava, tel.: 777 839 009, email: info@setrisvetlem.cz

aktualizováno 10.11.2022